Quake3

Quake 3 witamy

  • You are not logged in.
  • Polecamy: Gry

Announcement

Sposób na wklejanie zdjęć z własnego kompa: 1. Wchodzisz na www.imageshack.us 2. Klikasz Przeglądaj wybierasz zdjęcie ze swojego komputera, klikasz otwórz 3. Wciskasz ikonkę "Host it!" 4. Kopiujesz link pierwszy od góry lub pierwszy link pod załadowanym zdjęciem, link ma już wszystkie potrzebne [img], więc śmiało wklejasz całość do swojego postu. Gotowe i proste.

#1 2008-07-19 18:26:35

look_ass_

lucky_looser

7246651
Call me!
Registered: 2008-05-12
Posts: 33
Reputation :   

TRIKI

Ostatnio ness mi o tym powiedzial, sam nie wiedzialem moze dla was to bedzie oczywiste. Mowilem o tym fakcie tez Missi i Mareckiemu , nie wiedzieli wczesniej, wiec mysle ze moze wy tez nie wiecie. Do rzeczy luq do rzeczy heheh;-) a wiec podczas gry jesli nie chcecie z niej wychodzic, a takze nie chcecie tracic miejsca w kolejce (podczas czekania na Ron na swoja szanse) a musicie sie pilnie dostac do systemu to polecam ALT + ENTER. Po nacisnieciu nastepuje zminimalizowanie q3 do okna, aby powrocic do gry nalezy ponownie wcisnac jakze skomplikowana i wymagajaca niemalych zdolnosci manualnych pare klawiszy na klawie :-) Mam nadzieje ze komus sie pryda, zwlaszcza przydatne przy uzywaniu GYGY podczas gry :-)
P.S. U mnie dziala tylko z lewym altem (jakby ktos nie wiedzial ktory to, to ten blizej lewej dloni:-))

Last edited by look_ass_ (2008-07-19 18:27:17)

Offline

 

#2 2008-07-19 18:30:49

look_ass_

lucky_looser

7246651
Call me!
Registered: 2008-05-12
Posts: 33
Reputation :   

Re: TRIKI

Jeszcze jedno. To glownie dla graczy ktorzy graja na statsy:-) Poprzez ten manerw mozna kilkoma postaciami wejsc do q3. Zrzucajac go na pasek odpalasz ponownie HLSW i wchodzisz jeszcze raz do gry. Mozesz walic w siebie samego:-) Tego ktorego wczesniej zrzuciles :-) Nie wiem czy zanotowuje sie to w statystykach, ale moze ktos kiedys sprobuje:-))) LOL juz nawet wiem kto to moze byc i za pewne sie pierwszy tutaj uniesie ze on na pewno by tak nie zrobil:-)))))
pozdro!!!!!!!!

Offline

 

#3 2008-07-19 23:42:59

sir_ps

noob

From: białystok
Registered: 2008-05-12
Posts: 63
Reputation :   

Re: TRIKI

hehehehehehe swietny post:D ale to chyba tak nie pojdzie latwo bo ip bedzie to samo i statsy nie policzą, miejmy nadzieje:-))

Offline

 

#4 2008-07-20 14:20:14

^KING_BFG[NM4Y]

paladyn

4649479
From: Polska:)
Registered: 2008-05-18
Posts: 57
Reputation :   

Re: TRIKI

Informacjia jak najbardziej sluszna i potrzebna.... przydaje sie
punkt dla ciebie luq:)


This is only game:D Play for fun:D

Offline

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.krajobrazowicze.pun.pl www.horse.pun.pl www.logistic.pun.pl www.pkair.pun.pl www.wodbo.pun.pl